سبد خرید

پس از تهیه موارد مورد نیاز، کار به مرحله نصب و راه‌اندازی می‌رسد. شما در این مرحله برای موارد زیر باید هزینه‌های نصب را بپردازید:


۱- نصب دوربین(تنظیم دوربین)

۲- نصب دستگاه(وصل کردن هارد، تنظیم دستگاه)

۳- کابل‌کشی


اگر می‌خواهید تصویر وقایع ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته روی گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر شما هم نمایش داده شود، هزینه انتقال تصویر هم به موارد بالا اضافه می‌شود.


در صورت نیاز، داکت کشی، فلکسی کشی و نصب رک هم جزو هزینه‌های نصب محسوب می‌شود.


گروه نصب تجهیزات امنیتی هایک متشکل از افراد مجرب و حرفه‌ای، کار نصب سیستم‌های حفاظتی شما را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد و خیال شما را بابت ارائه بهترین خروجی راحت می‌کند.


اولین قدم در نصب وراه اندازی سیستم حفاظتی موردنظر شما این است که گروه نصب تجهیزات امنیتی هایک، برای کارشناسی به محل موردنظر شما اعزام می شود.

پس از بررسی کارشناسانه، تعداد دوربین موردنیاز برای آن فضا به شما اعلام شده و سپس با توجه به انتظار شما از کیفیت تصاویر انواع دوربین مداربسته، به شما معرفی می شود. پس از انتخاب دوربین مداربسته موردنظر شما، با دستگاه مناسب، آشنا خواهید شد.

پس از انتخاب دوربین مداربسته و دستگاه، گروه نصب تجهیزات امنیتی هایک کار خود را شروع می کند. کابل کشی مرحله نخست کار گروه نصب ما است. پس از کابل کشی، دوربین مداربسته با توجه به موقعیت قرارگیری آن، نصب و زاویه دید آن تنظیم خواهد شد. پس از نصب دوربین مداربسته، نوبت تنظیم دستگاه است. تنظیم دستگاه شامل نصب هارد و آماده سازی شرایط ضبط است.

پس از اتمام این مراحل، اگر نیاز به انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر دارید، این کار توسط کارشناس فنی انجام می‌گیرد. در گام پایانی، آموزش کار با دستگاه به شما مشتری گرامی داده خواهد.

پس از پایان کار نصب، همکاران ما ، همواره پاسخگوی تمام سوالات شما در زمینه کار با سیستم امنیتی شما خواهند بود.