قوانین خرید

قوانین خرید

پس از ثبت سفارش، کالا پس از چه مدت به دست خریدار خواهد رسید؟

پس از انتخاب کالای موردنظر و ثبت نهایی، سبد خرید مشتری گرامی پر خواهد شد. ساکنان شهر تهران، در کمتر از ۲۴ ساعت و ساکنان شهرهای دیگر، در کمتر از ۴۸ ساعت سفارش موردنظرشان، به دستشان خواهد رسید.

آیا خریدار می تواند وجه کالای خریداری شده را در محل پرداخت کند؟

اگر مشتری گرامی، ساکن شهر تهران باشد، می تواند پس از دریافت کالای خریداری شده از مامور پست تجهیزات امنیتی هایک در محل سکونت خود، وجه کالا را به صورت نقد پرداخت یا به شماره حساب ارائه شده توسط مامور پست تجهیزات امنیتی هایک واریز کند. این امکان برای مشتریان گرامی دیگر شهرها امکان پذیر نیست و فقط باید از طریق درگاه اینترنتی اقدام کنند.

حداقل و حداکثر خرید از فروشگاه تجهیزات امنیتی هایک چقدر است؟

خرید از فروشگاه تجهیزات امنیتی هایک دامنه ندارد. حتی ارزانترین کالای موجود در فروشگاه به صورت تکی قابل ارسال است. نکته دیگر تعداد انتخاب کالای موردنظر است که بدون هیچ محدودیتی، امکان سفارش وجود دارد.

هزینه ارسال کالای خریداری شده، از فروشگاه تجهیزات امنیتی هایک چقدر است؟

تا سقف یک میلیون تومان، هزینه ارسال در سراسر کشور به عهده مشتری گرامی است که به مامور پست پرداخت می شود. اگر مبلغ کالای خریدای شده، بیشتر از یک میلیون تومان باشد، هزینه ارسال در تهران رایگان است. اگر مشتری گرامی ساکن شهری غیر از تهران باشد و سفارش بیش از یک میلیون تومان داشته باشد، هزینه ارسال کالا تا باربری را فروشگاه تجهیزات امنیتی هایک پرداخت می کند و هزینه ارسال از باربری تا محل سکونت مشتری گرامی، به عهده ایشان خواهد بود.

تخفیف برای خرید عمده(سفارش بالای ۱۰ میلیون تومان) به چه صورت محاسبه می شود؟

در صورتی که مشتری گرامی عضو سایت تجهیزات امنیتی هایک باشد و قصد خرید بیشتر از ۱۰ میلیون تومان دارد، درصد تخفیف با بالا رفتن میزان خرید، بیشتر خواهد شد. مشتری گرامی برای اطلاع دقیق از درصد تخفیف می تواند با شماره 02188545680 و ۰۹۳۷۳۵۱۰۰۲۲ تماس بگیرد و با ارسال کارت همکاری به واتس اپ یا تلگرام همین شماره، از تخفیف ویژه همکاران بهره مند شود.

راه ایجاد همکاری با تجهیزات امنیتی هایک به چه صورت است؟

اگر مشتری گرامی قصد همکاری به صورت پیوسته با تجهیزات امنیتی هایک را دارد، می تواند برای عقد قرارداد، درخواست خود را به ایمیل Cctvhik.teh[at]gmail.com ارسال کند یا برای اطلاع دقیق از نحوه ایجاد همکاری، با شماره 02188545680 و ۰۹۳۷۳۵۱۰۰۲۲ تماس بگیرد.

آیا کالاهای خریداری شده از فروشگاه تجهیزات امنیتی هایک، قابل تعویض است؟

کالای خریداری شده تا ۲۴ ساعت از دریافت، قابل تعویض است؛ به شرطی که کالای خریداری شده از حالت آکبند خارج نشده باشد و در آن پلمب باقی مانده باشد.

در صورت بروز مشکل فنی، چه اقدامی باید صورت بگیرد؟

تمام کالاهای فروشگاه تجهیزات امنیتی هایک، دارای گارانتی هستند. درصورت بروز هرگونه مشکل برای کالای خریداری شده، با شماره 02188545680 و ۰۹۳۷۳۵۱۰۰۲۲ تماس بگیرد و پس از اطلاع از گارانتی موجود، خریدار گرامی راهنمایی می شود تا با مراجعه حضوری به محل گارانتی مربوطه، مشکل ایجادشده برطرف شود.

× خرید و مشاوره