سبد خرید

هایک ویژن

 به‌عنوان تولیدکننده برترین تجهیزات امنیتی در دنیا شناخته می‌شود.محصولات تجهیزات امنیتی هایک ویژن شامل دوربین مداربسته هایک ویژن و دستگاه ضبط تصویر هایک ویژن مناسب برای مکان‌های حساس مثل طلافروشی و نمایشگاه‌ها و همچنین بهترین دوربین‌های  مناسب تشخیص چهره و کنترل تردد وسایل نقلیه و نرم افزار های تشخیص چهره و پلاک. اگر برای ارتقای امنیت دارای های با ارزشتان نیاز به مشاوره و برنامه ریزی دارید با ما تماس بگیرید. فروشگاه هایک ویژن بهترین و جدیدترین محصولات و راه‌کار‌ را به شما ارائه خواهد کرد. با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۵۴۵۶۸۰ 🤙🏿

معرفی بهترین دوربین های Turbo HD

دوربین پلاک خوان و تشخیص چهره هایک ویژن

دوربین های هایک ویژن پیشنهادی لیست زیر دارای کیفیت تصویر بسیار بالا و امکانات مناسب برای نظارت دائمی مکان‌های حساس مثل طلافروشی،صرافی، نمایشگاه و ..

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن به همراه دستگاه ضبط تصویر تحت شبکه  هایک ویژن (NVR) برترین و مناسب ترین سیستم امنیتی برای مکان‌های حساس می‌باشند.

محصولات هایک ویژن مناسب مکان‌های حساس

محصولات زیر تکنولوژی توروبو اچ  دی بوده و دارای کیفیت تصویر  و امکانات عالی می‌باشند برای بررسی هر محصول روی آن کلیک کنید.

کدام دوربین مدار بسته هایک ویژن را بخریم؟

 

دوربین های هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

برای خرید دوربین های مدار بسته باید شرایطی را در نظر بگیریم و باتوجه به نیاز شما و توضیحات زیر سیستم امنیتی مورد نیاز خود را پیدا کنید و از دارایی های با ارزش خود محافظت کنید.

سنسور یا حسگر تصویر:

در دوربین های مدار بسته این سنسور ها هستند که نور دریافتی را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کنند. در دوربین های مدار بسته هایک ویژن سنسور CMOS به کار رفته است، این سنسور با توجه به بازدهی بالایی که دارد مورد توجه بیشتر برند ها قرار گرفته و اکثریت آنها از این سنسور CMOS استفاده می کنند، همچنین این سنسور مصرف انرژی کمی را دارد و کاملا به صرفه است. در این سنسور ها تراشه های پیشرفته شرکت آمریکایی Ambrella  به کارگرفته شده‌است.

تصویر دوربین هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
تصویر هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

وجود تصاویر با کیفیت:

واحد اندازه گیری کیفیت در دوربین های مدار بسته مگاپیکسل (MP) است. در دوربین های مدار بسته هایک ویژن کیفیت تصاویر از 1 تا 8 مگاپیکسل ارائه می شود. و این کیفیت در انواع دوربین ها با قیمت های مختلف وجود دارد. شاخص کیفیت تصویر تنها سنجش 4k بودن یا HD بودن تصویر خروجی نمی‌باشد. کیفیت و وضوح تصاویر در حالت عادی و زوم، سرعت فریم ثبت تصاویر  از عوامل تاثیر گذار دیگر در کیفیت نهایی تصویر می‌باشد.

تصویر هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
تصویر دوربین هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

لنز دوربین:

دوربین های مدار بسته سه نوع لنز دارند که شامل: ثابت  (Fix)، متغیر (Varifocal) و متغیر موتوردار (Motorized) است.لنز های دوربین های هایک ویژن، تولید شرکت اولسن آلمان است که جزو برترین تولید کننده های لنز اپتیکال در دنیاست.

لنزهای Fix به شما اجازه نمی‌دهد طول Focal ، زاویه دید و میزان زوم را تعیین کنید، در حال که در لنزهای Verifocal این تنظیمات برای شما ممکن است. در انواع دوربین با کاربرد های مختلف لنز های خاص خود به کار رفته است، مثلا برای دوربین هایی که در مکان های کوچک و با زاویه بسته نصب می شوند از لنز لنزهای واید (Wide)  استفاده می شود .

دوربین هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
واید هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

ویژگی دید در شب:

دوربین ها با به کار بردن تکنولوژی  های جدید می توانند در تاریکی مطلق هم تصاویر را مشاهده کنند. حتی در مدل های جدید هایک ویژن در تاریکی شب دوربین ها توانایی تولید تصاویر رنگی با کمترین نور ممکن را فراهم می‌کنند. ویژگی دید در شب تقریبا در تمامی دوربین های مدار بسته هایک ویژن به کار برده شده است، منتها بستگی به کیفیت و برد و اندازه پرتاب نور مدل ها و قیمت های مختلفی با کاربرد های مختلف تولید با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا شده است.

در شب دوربین هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
در شب هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

درجه استاندارد محافظت IP:

زمانی که شما قصد دارید دوربین مدار بسته در محیط باز نصب کنید باید به میزان درجه محاظت دوربین در برابر عوامل بیرونی مانند: گرد و غبار و رطوبت دقت کنید و باید دوربینی را انتخاب کنید که حتما از استاندارد محافظت IP خوبی برخوردار باشد. معمولا دوربین های مدار بسته هایک ویژن با درجه محافظت IP66 و در برخی دوربین ها با درجه محافظت IP67 (بسیار مقاوم)  ارائه می شوند.

ip66 - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
ip67 - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

چگونه دستگاه DVR مناسبی را انتخاب کنیم؟

در خرید دستگاه های  DVR هایک ویژن نیز هم همانند دوربین های مدار بسته موارد زیر را در نظر بگیرید.

dvr hikvision - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

تعداد و اندازه کانال های ورودی تصویر:

تعداد کانال های ورودی یکی از ویژگی های مهم در خرید دستگاه DVR هایک ویژن است که باید بسته به تعداد دوربین های مدار بسته اندازه و تعداد ورودی های دستگاه ذخیره کننده را انتخاب کنیم. در برند هایک ویژن با کانال های ورودی 4، 8، 16، 24، 32 و 64 و حتی 128 کاناله وارد بازار می شوند و شما باید بسته به تعداد دوربین های نصب شده؛ کانال مورد نظرتان را برگزینید. فرضا شما 5 عدد دوربین مدار بسته در مکان های مختلف یک فروشگاه نصب کرده اید، برای این تعداد دوربین شما به یک دستگاه ضبط با 8 کانال نیازمند اید.

ورودی صدا dvr هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
Dvr هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

کیفیت تصاویر ذخیره شده:

دستگاه های ذخیره کننده هایک ویژن دارای حداکثر کیفیت تصویر قابل ضبط می‌‌باشند که در هنگام خرید باید دقت شود دستگاه از دوربین ها ضعیف تر نباشد. در صورتی که مثلا دوربین ۶ مگاپیکسلی خریداری کرده باشید و مثلا دستگاه ذخیره کننده DS-7216HQHI با کیفیت تصویر 3 مگاپیکسل در بازار موجود است را خریداری کنید کیفیت تصاویر ضبط شده کاهش می‌یابد.

ضبط در dvr هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
dvr هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

تعداد هارد دیسک:

یکی از مهمترین مسائل در انتخاب دستگاه ذخیره کننده، تعداد ورودی های sata جهت اتصال هارد دیسک است و شما باید بسته به نیاز خود به این ویژگی اهمیت دهید. معمولا در برند هایک ویژن از دو یا یک پورت sata استفاده می کنند.

دیسک dvr هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
دیسک دی وی آر هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

تعداد پورت های ورودی و خروجی:

دستگاه های ذخیره کننده معمولا پورت هایی همانند: پورت ورودی میکروفون، پورت USB ،پورت HDMI و دیگر پورت های LAN ،VGA ،RS425  و … است. که با هم شما بسته به نیاز خود به وجود این پورت ها در دستگاه ذخیره کننده اهمیت دهید.

Dvr هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
دی وی آر هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

چگونه دستگاه NVR مناسبی را انتخاب کنیم؟

در خرید دستگاه های NVR  نیز همانند دستگاه های DVR و دوربین های مدار بسته باید شرایطی را در نظر بگیریم که در این بخش به جزئیات آن خواهیم پرداخت:

hikvison nvr - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

تعداد کانال های صدا و تصویر:

همانند دستگاه های DVR، دستگاه های NVR هم کانال های ورودی خاص خود را دارند و با تعداد 4، 8، 16، 32 و …  وارد بازار می شوند. البته شما باید این نکته را به یاد داشته باشید که در دستگاه های NVR به دلیل نبود ورودی صدا، در صورت نیاز به ضبط صدا باید از میکروفون مستقل استفاده کرد.

کانال صوت و تصویر nvr - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
nvr هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

پهنای باند  :

یکی از اساسی ترین مسائلی که شما باید در هنگام خرید دستگاه های NVR هایک ویژن به آن اهمیت دهید، پهنای باند است. چون اگر میزان پهنای باید ورودی و مصرفی دوربین های مدار بسته بیشتر از پهنای باند دستگاه NVR باشد، به صورت حتم شما به مشکل خواهید خورد.

شبکه - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
باند nvr - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

ظرفیت و تعداد هارد دیسک:

همانند دستگاه های DVR، این دستگاه ها هم با ورودی ها و تعداد معینی ارائه شده اند؛ و این ظرفیت را شما بسته به نیاز خود انتخاب کنید.

دیسک nvr - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
دیسک nvr هایک ویژن - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

ویژگی POE:

برخی از دستگاه های NVR دارای ویژگی POE هستند. اگر دستگاه NVR شما از نوع POE است، علاوه بر مورد انتقال اطلاعات ؛ می تواند برق مصرفی دوربین ها را نیز تامین کند؛ ویژگی POE در کم کردن هزینه ها به خصوص در پروژه های سنگین و بزرگ نقش به سزایی دارد.

nvr POE - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟
POE - چگونه محصولات هایک ویژن را انتخاب کنیم؟

 

 امیدواریم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید و در خرید محصولات هایک ویژن از آن استفاده نمایید اگر برای ارتقای امنیت دارای های با ارزشتان نیاز به مشاوره و برنامه ریزی دارید با ما تماس بگیرید. فروشگاه هایک ویژن بهترین و جدترین محصولات و راه‌کار‌ها را به شما ارئه خواهد کرد.